Som ni ser bär bloggen nytt utseende. Ett jag faktiskt gillar, jag hoppas att det inte är några bekymmer för er? Däremot har jag klantat till det lite med de utvalda bilderna, de visas därmed dubbelt i inlägget på de flesta ställen, jag kommer ordna upp det framöver. Tills dess får ni helt enkelt blunda lite.
Om det är andra saker ni saknar/önskar så skrik till, jag är ju ingen expert på sånt här och tittar ärligt talat mest på färger jag gillar och på funktionalitet sekundärt.
Jättefin sida, ser väldigt proffsig ut! MEN, (som jag minns att jag har kommenterat om en gång förut när du gjorde om, herregud vad jag gnäller…) så gillar jag när man enkelt kommer vidare till nästa inlägg, nu måste man gå tillbaks för att läsa det tidigare inlägget om jag inte har sett fel. Kanske någon knapp, tidigare inlägg eller så. Kram från en trogen läsare=)
LikeLike
Ja, den lilla detaljen har jag faktiskt sett och jag ska försöka hitta ett bra sätt att få in det i kodningen! Tyvärr är jag inte jättehaj på just såna här tekniska grejer, så ha lite tålamod! 🙂 Tack för input!
LikeLike
Jättefint! Men jag håller med Emma, gillar när man lätt kommer åt inläggen efter varandra.
Kram och trevlig helg!
LikeLike
Å jag tycker samma som dom ovanför 🙂
LikeLike
Jag jobbar på det… Måste tydligen bli bra på det här med kodning och det är ungefär så tråkigt som jag någonsin kan tycka något är tråkigt.. 😉
LikeLike